About Author: marta

Description
Ja sam Marta i to ste vjerojatno već shvatili, živim u samom centru Rijeke, idem u OŠ "Nikola Tesla", sviram klavir, pričam flamanski i volim putovati. Ovo je prvi put da sudjelujem na NP, a sigurno će ih biti još. :D

Posts by marta

  • Svima poznati Joža u svojim najljepšim izdanjima: od razigrane Crvenkapice do...

    Joža-Modni Mačak

    Svima poznati Joža u svojim najljepšim izdanjima: od razigrane Crvenkapice do...

    Continue Reading...

  • Sudionici: Lucija Kralj Vrsalović – OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb Jet van der Touw – OŠ Bukovac, Zagreb Diana Zrnić – Gimnazija Pula Ivana Birkaš – OŠ Centar, Pula Kaja Radošević – OŠ Stoja, Pula Marina Buršić – OŠ Jurja Dobrile, Rovinj Ivana Obrovac – OŠ Svetvinčenat Matea Radešić – […]

    Sudionici slikarske radionice

    Sudionici: Lucija Kralj Vrsalović – OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb Jet van der Touw – OŠ Bukovac, Zagreb Diana Zrnić – Gimnazija Pula Ivana Birkaš – OŠ Centar, Pula Kaja Radošević – OŠ Stoja, Pula Marina Buršić – OŠ Jurja Dobrile, Rovinj Ivana Obrovac – OŠ Svetvinčenat Matea Radešić – […]

    Continue Reading...

  • PETAR  KLEŠKOVIĆ – Gimnazija Dubrovnik STJEPAN SKURIĆ – OŠ Cavtat LUCIJA KARAMAN – OŠ Gruda ANA  HORVATIN – 2. Gimnazije IVA  HAĐINA – OŠ Prečko LANA  BILJAN – OŠ Trnjanska LUCIJA BABIĆ – OŠ Frana Galovića IVA KURTOVIĆ – OŠ Veli vrh Pula MAGGIE  ŠTENTA – OŠ Vladimira Nazora TEA ZRNIĆ […]

    Sudionici literarne radionice

    PETAR  KLEŠKOVIĆ – Gimnazija Dubrovnik STJEPAN SKURIĆ – OŠ Cavtat LUCIJA KARAMAN – OŠ Gruda ANA  HORVATIN – 2. Gimnazije IVA  HAĐINA – OŠ Prečko LANA  BILJAN – OŠ Trnjanska LUCIJA BABIĆ – OŠ Frana Galovića IVA KURTOVIĆ – OŠ Veli vrh Pula MAGGIE  ŠTENTA – OŠ Vladimira Nazora TEA ZRNIĆ […]

    Continue Reading...

  • Sudionici : Dora Barač – OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb Lucija Bublić – OŠ Rudeš, Zagreb Agata Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Apolonija Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Marina Banković – OŠ Veli Vrh, Pula Rea Strossmayer – OŠ Jurja Dobrile, Rovinj Alison Ivašić […]

    Sudionici slikarsko-scenografske radionice

    Sudionici : Dora Barač – OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb Lucija Bublić – OŠ Rudeš, Zagreb Agata Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Apolonija Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Marina Banković – OŠ Veli Vrh, Pula Rea Strossmayer – OŠ Jurja Dobrile, Rovinj Alison Ivašić […]

    Continue Reading...

  • Sudionici radionice Scenska glazba: Petar Klešković – Gimnazija Dubrovnik Stjepan Skurić – OŠ Cavtat Lucija Karaman – OŠ Gruda Ana Horvatin – 2. gimnazija Zagreb Iva Hađina – OŠ Prečko Zagreb Lana Biljan – OŠ Trnjanska Zagreb Lucija Babić – OŠ Frana Galovića Zagreb-Sloboština Iva Kurtović – OŠ Veli Vrh […]

    Sudionici radionice Scenska glazba

    Sudionici radionice Scenska glazba: Petar Klešković – Gimnazija Dubrovnik Stjepan Skurić – OŠ Cavtat Lucija Karaman – OŠ Gruda Ana Horvatin – 2. gimnazija Zagreb Iva Hađina – OŠ Prečko Zagreb Lana Biljan – OŠ Trnjanska Zagreb Lucija Babić – OŠ Frana Galovića Zagreb-Sloboština Iva Kurtović – OŠ Veli Vrh […]

    Continue Reading...

  • Sudionici: Mihaela Kenđel – OŠ Rudeš Roberto Diminić – OŠ “Ivo Lola Ribar” Labin Nicole Vidak – OŠ Matije Vlačića Nina Bauk – OŠ Tar – Vabriga – Scoula Elementare Torre – Abrega Filip Opačić – OŠ – Scuola Elementare Rivarela Marija Hanžić – OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Darija Miketić […]

    Sudionici skladateljske radionice

    Sudionici: Mihaela Kenđel – OŠ Rudeš Roberto Diminić – OŠ “Ivo Lola Ribar” Labin Nicole Vidak – OŠ Matije Vlačića Nina Bauk – OŠ Tar – Vabriga – Scoula Elementare Torre – Abrega Filip Opačić – OŠ – Scuola Elementare Rivarela Marija Hanžić – OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Darija Miketić […]

    Continue Reading...

  • Sudionici : Ana Marija Plavi – OŠ Stjepana Radića Čaglin Lucija Dorić – OŠ Prečko Laura Vučanjk – 1. OŠ Dugave Lena Medar – OŠ Frana Galovića Katarina Rajčević – OŠ Frana Galovića Matea Kanjer – OŠ Veli Vrh Pula Ana Maria Soldo – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Martina Šuštić […]

    Sudionici kostimografske radionice

    Sudionici : Ana Marija Plavi – OŠ Stjepana Radića Čaglin Lucija Dorić – OŠ Prečko Laura Vučanjk – 1. OŠ Dugave Lena Medar – OŠ Frana Galovića Katarina Rajčević – OŠ Frana Galovića Matea Kanjer – OŠ Veli Vrh Pula Ana Maria Soldo – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Martina Šuštić […]

    Continue Reading...

  • Sudionici : Dominik Kvesić – OŠ Rudeš Lovro Čulina – OŠ Trnjanska Monika Mišir – OŠ Marije Jurić Zagorke Ana Marija Filić – OŠ Marije Jurić Zagorke Franka Hunjet – OŠ Marije Jurić Zagorke Helena Vargaš – OŠ Sesvete Judita Vošćon – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Filip Marinović – OŠ […]

    Sudionici filmske radionice

    Sudionici : Dominik Kvesić – OŠ Rudeš Lovro Čulina – OŠ Trnjanska Monika Mišir – OŠ Marije Jurić Zagorke Ana Marija Filić – OŠ Marije Jurić Zagorke Franka Hunjet – OŠ Marije Jurić Zagorke Helena Vargaš – OŠ Sesvete Judita Vošćon – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Filip Marinović – OŠ […]

    Continue Reading...

  • Sudionici : Jelena Gerjević – OŠ Julija Benešića Marina Buterin – OŠ Novigrad Sivlio Štruklec – OŠ Stjepana Basaričeka Karlo Frtalj – OŠ Belec Regina Cindrić – OŠ “Fran Franković” Dora Tomac – OŠ “Vladimir Gortan” Monica Rogić – OŠ “Vladimir Gortan” Valentina Košmerl – OŠ “Vladimir Gortan” Matea Dujmović […]

    Sudionici radionice pjevanja

    Sudionici : Jelena Gerjević – OŠ Julija Benešića Marina Buterin – OŠ Novigrad Sivlio Štruklec – OŠ Stjepana Basaričeka Karlo Frtalj – OŠ Belec Regina Cindrić – OŠ “Fran Franković” Dora Tomac – OŠ “Vladimir Gortan” Monica Rogić – OŠ “Vladimir Gortan” Valentina Košmerl – OŠ “Vladimir Gortan” Matea Dujmović […]

    Continue Reading...

  • Sudionici : Franciska Topolovec – OŠ Bukovac Lucija Ćurković – OŠ Sesvete Leticija Rovis – OŠ Veli Vrh Pula Monika Kokorović – OŠ Veli Vrh Pula Ema Sattolo – OŠ Vladimira Nazora Nina Turina – OŠ – Scuola Elementare Mate Balota Buje – Buie Martina Gasparini – OŠ Tar – […]

    Sudionici lutkarske radionice

    Sudionici : Franciska Topolovec – OŠ Bukovac Lucija Ćurković – OŠ Sesvete Leticija Rovis – OŠ Veli Vrh Pula Monika Kokorović – OŠ Veli Vrh Pula Ema Sattolo – OŠ Vladimira Nazora Nina Turina – OŠ – Scuola Elementare Mate Balota Buje – Buie Martina Gasparini – OŠ Tar – […]

    Continue Reading...