Radionice Archive

  • Kao i sve ostale radionice, oni uče, rade i zabavljaju se pa jedva čekamo vidjeti rezultat njihove marljivosti

    Bijeg likova iz slikovnice

    Kao i sve ostale radionice, oni uče, rade i zabavljaju se pa jedva čekamo vidjeti rezultat njihove marljivosti

    Continue Reading...

  • U razgovoru sa Žužom saznali smo što se zapravo radi na skladateljskoj radionici.

    Djeca skladaju

    U razgovoru sa Žužom saznali smo što se zapravo radi na skladateljskoj radionici.

    Continue Reading...

  • Sudionici radionice Izrada slikovnice: Adriana Brtan – OŠ Cavtat Noa Geras – OŠ Pantovčak Ana Smajo – Srednja škola Sesvete Katarina Matan – OŠ Dragojle Jarnević Iva Munđer – OŠ Donja Stubica Dijana Ban – OŠ Pavla Štoosa Petra Arežina – OŠ “Vladimir Gortan” Hana Samaržija – OŠ “Vladimir Gortan” […]

    Sudionici radionice Izrada slikovnice

    Sudionici radionice Izrada slikovnice: Adriana Brtan – OŠ Cavtat Noa Geras – OŠ Pantovčak Ana Smajo – Srednja škola Sesvete Katarina Matan – OŠ Dragojle Jarnević Iva Munđer – OŠ Donja Stubica Dijana Ban – OŠ Pavla Štoosa Petra Arežina – OŠ “Vladimir Gortan” Hana Samaržija – OŠ “Vladimir Gortan” […]

    Continue Reading...

  • PETAR  KLEŠKOVIĆ – Gimnazija Dubrovnik STJEPAN SKURIĆ – OŠ Cavtat LUCIJA KARAMAN – OŠ Gruda ANA  HORVATIN – 2. Gimnazije IVA  HAĐINA – OŠ Prečko LANA  BILJAN – OŠ Trnjanska LUCIJA BABIĆ – OŠ Frana Galovića IVA KURTOVIĆ – OŠ Veli vrh Pula MAGGIE  ŠTENTA – OŠ Vladimira Nazora TEA ZRNIĆ […]

    Sudionici literarne radionice

    PETAR  KLEŠKOVIĆ – Gimnazija Dubrovnik STJEPAN SKURIĆ – OŠ Cavtat LUCIJA KARAMAN – OŠ Gruda ANA  HORVATIN – 2. Gimnazije IVA  HAĐINA – OŠ Prečko LANA  BILJAN – OŠ Trnjanska LUCIJA BABIĆ – OŠ Frana Galovića IVA KURTOVIĆ – OŠ Veli vrh Pula MAGGIE  ŠTENTA – OŠ Vladimira Nazora TEA ZRNIĆ […]

    Continue Reading...

  • Sudionici : Dora Barač – OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb Lucija Bublić – OŠ Rudeš, Zagreb Agata Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Apolonija Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Marina Banković – OŠ Veli Vrh, Pula Rea Strossmayer – OŠ Jurja Dobrile, Rovinj Alison Ivašić […]

    Sudionici slikarsko-scenografske radionice

    Sudionici : Dora Barač – OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb Lucija Bublić – OŠ Rudeš, Zagreb Agata Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Apolonija Lučić – Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb Marina Banković – OŠ Veli Vrh, Pula Rea Strossmayer – OŠ Jurja Dobrile, Rovinj Alison Ivašić […]

    Continue Reading...

  • Sudionici: Mihaela Kenđel – OŠ Rudeš Roberto Diminić – OŠ “Ivo Lola Ribar” Labin Nicole Vidak – OŠ Matije Vlačića Nina Bauk – OŠ Tar – Vabriga – Scoula Elementare Torre – Abrega Filip Opačić – OŠ – Scuola Elementare Rivarela Marija Hanžić – OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Darija Miketić […]

    Sudionici skladateljske radionice

    Sudionici: Mihaela Kenđel – OŠ Rudeš Roberto Diminić – OŠ “Ivo Lola Ribar” Labin Nicole Vidak – OŠ Matije Vlačića Nina Bauk – OŠ Tar – Vabriga – Scoula Elementare Torre – Abrega Filip Opačić – OŠ – Scuola Elementare Rivarela Marija Hanžić – OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Darija Miketić […]

    Continue Reading...

  • Polaznici foto radionice izradili su vlastitu cameru obscuru, dovoljno veliku da svatko može u nju staviti glavu i promotriti svijet kroz jednu drugačiju percepciju

    Jedno s kamerom

    Polaznici foto radionice izradili su vlastitu cameru obscuru, dovoljno veliku da svatko može u nju staviti glavu i promotriti svijet kroz jednu drugačiju percepciju

    Continue Reading...

  • Simpatični Silvio rekao nam je o svom iskustvu na tv showu i koncertu Tonya Cetinskog.

    Zvijezda na Novigradskom proljeću

    Simpatični Silvio rekao nam je o svom iskustvu na tv showu i koncertu Tonya Cetinskog.

    Continue Reading...

  • Sudionici : Ana Marija Plavi – OŠ Stjepana Radića Čaglin Lucija Dorić – OŠ Prečko Laura Vučanjk – 1. OŠ Dugave Lena Medar – OŠ Frana Galovića Katarina Rajčević – OŠ Frana Galovića Matea Kanjer – OŠ Veli Vrh Pula Ana Maria Soldo – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Martina Šuštić […]

    Sudionici kostimografske radionice

    Sudionici : Ana Marija Plavi – OŠ Stjepana Radića Čaglin Lucija Dorić – OŠ Prečko Laura Vučanjk – 1. OŠ Dugave Lena Medar – OŠ Frana Galovića Katarina Rajčević – OŠ Frana Galovića Matea Kanjer – OŠ Veli Vrh Pula Ana Maria Soldo – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Martina Šuštić […]

    Continue Reading...

  • Sudionici : Dominik Kvesić – OŠ Rudeš Lovro Čulina – OŠ Trnjanska Monika Mišir – OŠ Marije Jurić Zagorke Ana Marija Filić – OŠ Marije Jurić Zagorke Franka Hunjet – OŠ Marije Jurić Zagorke Helena Vargaš – OŠ Sesvete Judita Vošćon – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Filip Marinović – OŠ […]

    Sudionici filmske radionice

    Sudionici : Dominik Kvesić – OŠ Rudeš Lovro Čulina – OŠ Trnjanska Monika Mišir – OŠ Marije Jurić Zagorke Ana Marija Filić – OŠ Marije Jurić Zagorke Franka Hunjet – OŠ Marije Jurić Zagorke Helena Vargaš – OŠ Sesvete Judita Vošćon – OŠ Jurja Dobrile Rovinj Filip Marinović – OŠ […]

    Continue Reading...